Školné

• Úplata je stanovena na základě objemu vynaložených neinvestičních nákladů na mateřskou školu v předcházejícím kalendářním roce.
  • Výše úplaty na každé přihlášené dítě s účinností od 1. 9. 2017 činí 500,- Kč měsíčně
  • Od úplaty jsou na základě §123, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. osvobozeny děti s poviností předškolního vzdělávání.
  • Pro kalendářní měsíc, v němž bude omezen nebo přerušen provoz mateřské školy po dobu delší než 5 pracovních dnů se výše úplaty stanovuje v poměru odpovídajícím počtu vyučovacích dnů.
  • O osvobození od úplaty může požádat rodič na u ředitelky školy, pokud doloží příjem sociálních příspěvků ÚP (pěstounská péče nebo zdravotní postižení dítěte či zákonného zástupce) nebo opakujících se sociálních dávek dokládajícím „sociální znevýhodnění“ dítěte (např. dávky pomoci v hmotné nouzi, zvýšený příspěvek na dítě).
  • Úplata je splatná do 15. dne stávajího měsíce.
  • Plátce hradí úhradu bezhotovostním převodem na bankovní účet mateřské školy.

Pálení ČARODĚJNIC Monaco, start 16:00 ! Na všechny se moc těšíme!

Pro nově příchozí děti jsme přichystali každý čtvrtek hraní a zábavu, můžete si s dětmi pohrát a začít si zvykat na školku. Poprvé se sejdeme ve třídě Sluníček. Dále Vás budeme informovat. Začínáme 25. dubna od 9.45 do 11.00. Těší se kolektiv školky.

Naše MŠ ve spolupráci s humanitární organizací Diakonie Broumov pořádá sbírku použitého ošacení a textilu.

Sbírka použitého oblečení

8. - 11. 4. 2019

Děti a maminky, přijďte si hrát do školky

25.4.2019

Pálení ČARODĚJNIC

25.4.2019

Od 16:00 na Monacu! Na všechny se moc těšíme!

Jídelní lístek 22.4. - 26.4.2019

Jídelní lístek 15.4. - 19.4.2019