Školné

• Úplata je stanovena na základě objemu vynaložených neinvestičních nákladů na mateřskou školu v předcházejícím kalendářním roce.
  • Výše úplaty na každé přihlášené dítě s účinností od 1. 9. 2017 činí 500,- Kč měsíčně
  • Od úplaty jsou na základě §123, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. osvobozeny děti s poviností předškolního vzdělávání.
  • Pro kalendářní měsíc, v němž bude omezen nebo přerušen provoz mateřské školy po dobu delší než 5 pracovních dnů se výše úplaty stanovuje v poměru odpovídajícím počtu vyučovacích dnů.
  • O osvobození od úplaty může požádat rodič na u ředitelky školy, pokud doloží příjem sociálních příspěvků ÚP (pěstounská péče nebo zdravotní postižení dítěte či zákonného zástupce) nebo opakujících se sociálních dávek dokládajícím „sociální znevýhodnění“ dítěte (např. dávky pomoci v hmotné nouzi, zvýšený příspěvek na dítě).
  • Úplata je splatná do 15. dne stávajího měsíce.
  • Plátce hradí úhradu bezhotovostním převodem na bankovní účet mateřské školy.

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY. Naše MŠ bude během vánočních prázdnin od 23.12.2020 do neděle 3. 1. 2021 uzavřena. Provoz bude mít MŠ Sv. Čecha. Zájem o tuto školku hlaste vaší paní učitelce.

OTEVŘENÍ NAŠÍ MŠ. Po uplynutí karantény naše MŠ znovu otevirá v pátek 20.11. Provoz bude v běžném režimu. Pokud v pátek vaše dítě do školky ještě nepřijde, prosíme, zavolejte nebo pošlete sms zprávu na třídní telefony. Těšíme se na vás.

Protože naše MŠ byla uzavřena z rozhodnutí KHS, lze žádat o ošetřovné. Na uvedeném odkazu je návod a formulář žádosti ošetřovného.

ošetřovné

UZAVŘENÍ MŠ: z důvodu nemoci Covid-19 a nařízení karantény provozně technickým zaměstancům školy se naše MŠ od 12.11.2020 do odvolání uzavírá. Další informace budou zveřejňovány pravidelně na našich stránkách případně na fcb.

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ v naší mateřské škole. Přílohou ke školnímu řádu uvádíme podmínky a způsob vdělávání předškoláků, pro které je předškolní vzdělávání povinné.

Čert a Mikuláš

1.12. - 4. 12.

Od úterý 1.12. přiletí na naši zahradu celé peklo. Odpoledne se můžete s dětmi podívat: v ÚTERÝ koťátka a medvídci, STŘEDA kuřátka a berušky, ČTVRTEK sluníčka a žabičky a v PÁTEK motýlci s ptáčaty. Prosíme NE DŘÍVE :)

jídelní lístek 9.11.2020 - 13.11.2020