Školné

• Úplata je stanovena na základě objemu vynaložených neinvestičních nákladů na mateřskou školu v předcházejícím kalendářním roce.
  • Výše úplaty na každé přihlášené dítě s účinností od 1. 9. 2017 činí 500,- Kč měsíčně
  • Od úplaty jsou na základě §123, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. osvobozeny děti s poviností předškolního vzdělávání.
  • Pro kalendářní měsíc, v němž bude omezen nebo přerušen provoz mateřské školy po dobu delší než 5 pracovních dnů se výše úplaty stanovuje v poměru odpovídajícím počtu vyučovacích dnů.
  • O osvobození od úplaty může požádat rodič na u ředitelky školy, pokud doloží příjem sociálních příspěvků ÚP (pěstounská péče nebo zdravotní postižení dítěte či zákonného zástupce) nebo opakujících se sociálních dávek dokládajícím „sociální znevýhodnění“ dítěte (např. dávky pomoci v hmotné nouzi, zvýšený příspěvek na dítě).
  • Úplata je splatná do 15. dne stávajího měsíce.
  • Plátce hradí úhradu bezhotovostním převodem na bankovní účet mateřské školy.

Krásné prázdniny!

O letních prázdninách, v měsíci srpnu, budou děti na těchto třídách - viz příloha. . Doba provozu MŠ o letních prázdninách od 6. 30 – 16.00 hodin.

ADAPTACE: Zveme nové děti s rodiči, aby si přišly pohrát do svých budoucích tříd a seznámit se se svými učitelkami.V úterý 23.6. budou otevřena koťátka a sluníčka, ve středu 24.6. koťátka a kuřátka, vždy od 10 do 11.15 hodin.

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021. Prosíme rodiče nepřijatých dětí, aby si 4. června od 9 do 16 hodin přišli do ředitelny pro rozhodnutí. Rodiče přijatých dětí zveme na schůzku, která se bude konat 16.6. v 15.30. Bližší informace uvedeme později.

Prosíme rodiče dětí, které nastoupí do školky od 25.5.2020, aby jim s sebou z hygienických důvodů nachystali a podepsali lahvičku s uzavíratelným pítkem (Kubík, Jupík,...). Čaj a šťávu si děti budou doplňovat během dne, pití budou mít stále s sebou i na zahradě.

REKONSTRUKCE STŘECHY

od 25.5. do 7.9.2020

V pondělí se zahajuje rekonstrukce střechy budovy Na Valech 193. Prosíme rodiče o zvýšenou opatrnost a dodržování bezpečnostních opatření.Vcházet do šaten medvídků a koťátek se bude přes vedlejší budovu 182.Děkujeme za pochopení

Rozloučení s předškoláky

Srdečně zveme předškoláky s rodiči na závěrečné rozloučení se školkou, více informací naleznete na třídách Motýlků, Ptáčat a Žabiček.

MEDVÍDCI

22.6.2020

Zveme všechny děti z MEDVÍDKŮ na zábavné dopoledne se svými kamarády a zároveń se rozloučíme se školním rokem. Těšíme se na vás 22.6. od 9 do 11 hodin na nové školní zahradě. Prosíme rodiče, doveďte děti bez respiračních příznaků.

KOŤÁTKA

25.6.2020

Zveme všechny kamarády ze třídy Koťátek na zábavné dopoledne 25.6.2020 od 9:00 do 11:00. Rozloučíme se společně na naší nové zahradě se školním rokem. Prosíme, přiveďte jen děti, bez respiračních příznaků. Už se na vás moc těšíme.

MOTÝLCI

23.6.2020

Děti, které si chtějí přijít naposledy v tomto školním roce pohrát s kamarády z naší motýlkové třídy, mají možnost se společně setkat na školní zahradě v úterý 23.6. od 9:00 do 11:00 hodin. Moc se těší VAŠE PANÍ UČITELKY :-)

jídelní lístek 22.6.2020 - 26.6.2020