Školné

• Úplata je stanovena na základě objemu vynaložených neinvestičních nákladů na mateřskou školu v předcházejícím kalendářním roce.
  • Výše úplaty na každé přihlášené dítě s účinností od 1. 9. 2017 činí 500,- Kč měsíčně
  • Od úplaty jsou na základě §123, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. osvobozeny děti s poviností předškolního vzdělávání.
  • Pro kalendářní měsíc, v němž bude omezen nebo přerušen provoz mateřské školy po dobu delší než 5 pracovních dnů se výše úplaty stanovuje v poměru odpovídajícím počtu vyučovacích dnů.
  • O osvobození od úplaty může požádat rodič na u ředitelky školy, pokud doloží příjem sociálních příspěvků ÚP (pěstounská péče nebo zdravotní postižení dítěte či zákonného zástupce) nebo opakujících se sociálních dávek dokládajícím „sociální znevýhodnění“ dítěte (např. dávky pomoci v hmotné nouzi, zvýšený příspěvek na dítě).
  • Úplata je splatná do 15. dne stávajího měsíce.
  • Plátce hradí úhradu bezhotovostním převodem na bankovní účet mateřské školy.

Děkujeme všem rodičům, kteří se s námi zapojili do sbírky pro Fond Sidus

Děkujeme všem maminkám za návštěvy naší PŘEDŠKOLKY, obešli jsme dvě kolečka malých tříd. Vzhledem k blížícím se prázdninám a současného počasí se předškolka již nebude konat. Těšíme se na vás v září.

NEPŘIJATÉ DĚTI - prosíme rodiče nepřijatých dětí, aby si přišli do školky pro rozhodnutí o nepřijetí osobně ve středu 5.6. od 15 do 17 hod. nebo ve čtvrtek 6.6. od 12 do 15 hodin. Děkuji

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ dětí k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2019/2020. Zároveň srdečně zvu nové rodiče na schůzku, která se bude konat 17.ČERVNA od 15.30 hodin ve třídě motýlků (přízemí budovy ředitelství).

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ - organizace a zajištění prázdninového provozu, úplata v době prázdnin a provozní doba.

Děti a maminky, přijďte si hrát do školky

25.4.2019

Pro nově příchozí děti jsme přichystali každý čtvrtek hraní a zábavu, můžete si s dětmi pohrát a začít si zvykat na školku. Poprvé se sejdeme ve třídě Sluníček. Dále Vás budeme informovat. Začínáme 25. dubna od 9.45 do 11.00. Těší se kolektiv školky.

"Čtvrtá předškolka"

23.5.2019

Na čtvrté hraní ve školce pro nově příchozí děti se sejdeme ve čtvrtek 23.5.2019, v 10:00 na třídě Sluníček (ulice Sladkovského). Na všechny se moc těšíme.

Alfonzovy pokusy

4.6.2019

Úterý 4.6.2019 od 14:00 na školkové zahradě. Těšíme se na Vás.

PÁTÁ PŘEDŠKOLKA

30.5.2019

Tentokrát se na vás těšíme v naší nejmenší třídě "Koťátek"

6. PŘEDŠKOLKA

6. 6. 2019

Ve čtvrtek 6. června od 10 hodin se na vás těšíme tentokrát ve třídě KUŘÁTEK v budově Na Valech 182 (vedle katastru).

Jídelní lístek 3.6. - 7.6.2019

Jídelní lístek 17.6. - 21.6.2019