Školné

• Úplata je stanovena na základě objemu vynaložených neinvestičních nákladů na mateřskou školu v předcházejícím kalendářním roce.
  • Výše úplaty na každé přihlášené dítě s účinností od 1. 9. 2017 činí 500,- Kč měsíčně
  • Od úplaty jsou na základě §123, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. osvobozeny děti s poviností předškolního vzdělávání.
  • Pro kalendářní měsíc, v němž bude omezen nebo přerušen provoz mateřské školy po dobu delší než 5 pracovních dnů se výše úplaty stanovuje v poměru odpovídajícím počtu vyučovacích dnů.
  • O osvobození od úplaty může požádat rodič na u ředitelky školy, pokud doloží příjem sociálních příspěvků ÚP (pěstounská péče nebo zdravotní postižení dítěte či zákonného zástupce) nebo opakujících se sociálních dávek dokládajícím „sociální znevýhodnění“ dítěte (např. dávky pomoci v hmotné nouzi, zvýšený příspěvek na dítě).
  • Úplata je splatná do 15. dne stávajího měsíce.
  • Plátce hradí úhradu bezhotovostním převodem na bankovní účet mateřské školy.

Vážení rodiče, ještě zbývá pár měsíců času, ale Vy už jste s předškoláky v plné přípravě na zápis do 1. třídy. Vydavatelství NovaDida nově vytvořili na webu www.novadida.cz odkaz PORADNA sérii článků o ŠKOLNÍ ZRALOSTI.

Školní zralost

Základní škola Školní náměstí zve rodiče a budoucí školáky na Den otevřených dveří , který se koná 14. února od 14 hodin.

DĚKUJEME VŠEM RODIČŮM, KTEŘÍ S NÁMI BĚHALI.UMÍSTILI JSME SE NA KRÁSNÉM 5.MÍSTĚ. Pomohli jste nám získat pro školku pět tisíc na sportovní náčiní.

skolkavaly.rajce.idnes.cz/Vanhuv_beh_2018/

Omlouváme se, ale porucha pevné linky stále není odtraněna. Volejte na 734 417 599 a do školní jídelny na 734 417 598. Děkujeme za pochopení.

Lyžování pro předškoláky

9.1.2019

dopolední lyžování pro přihlášené předškoláky Ski areál Hlinsko. Odjezd od MŠ -7,15 (Prosíme rodiče, aby ráno vodily děti přímo k autobusu) Termíny: 9.1., 16.1., 23.1., 30.1,20.2. Dopolední svačina nebude počítána. Rodiče nezapomeňte v případě nemoci dítě omluvit.

Divadlo

15.2.2019

Po jarních prázdninách nás navštíví divadelní představení. Pohádku O pejskovi shlédnou mladší děti z kuřátek, berušek, koťátek, medvídků a sluníček.

Divadlo

18.2.2019

V pondělí 18. února půjdou předškolní děti z motýlků, ptáčat a žabiček do divadla K. Pippicha na představení Kterak čtyřhlavý drak Yrav Yvolrak požral Karla.

Workshop pro rodiče

11.2.2019 od 16:00

Workshop pro rodiče předškoláků.

Jídelní lístek 11.2. - 15.2.2019

Jídelní lístek 18.2. - 22.2.2019