Školné

• Úplata je stanovena na základě objemu vynaložených neinvestičních nákladů na mateřskou školu v předcházejícím kalendářním roce.
  • Výše úplaty na každé přihlášené dítě s účinností od 1. 9. 2017 činí 500,- Kč měsíčně
  • Od úplaty jsou na základě §123, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. osvobozeny děti s poviností předškolního vzdělávání.
  • Pro kalendářní měsíc, v němž bude omezen nebo přerušen provoz mateřské školy po dobu delší než 5 pracovních dnů se výše úplaty stanovuje v poměru odpovídajícím počtu vyučovacích dnů.
  • O osvobození od úplaty může požádat rodič na u ředitelky školy, pokud doloží příjem sociálních příspěvků ÚP (pěstounská péče nebo zdravotní postižení dítěte či zákonného zástupce) nebo opakujících se sociálních dávek dokládajícím „sociální znevýhodnění“ dítěte (např. dávky pomoci v hmotné nouzi, zvýšený příspěvek na dítě).
  • Úplata je splatná do 15. dne stávajího měsíce.
  • Plátce hradí úhradu bezhotovostním převodem na bankovní účet mateřské školy.

V nejbližší době se půjdeme podívat s předškoláky do základních škol, prosíme zapisujte svůj zájem na nástěnky v šatnách, děkujeme.

Hledání VELIKONOČNÍHO POKLADU proběhne ve středu 8.dubna v dopoledních hodinách.

Váhate, zda-li je Vaše dítě zralé a připravené pro vstup do školy?Zveme Vás na Workshop pro rodiče s Mgr. Hanou Otevřelovou dne 30. 3. od 15. 30 hodin ve třídě Motýlků.

Provoz MŠ o pololetních a jarních prázdninách

POTVRZENÍ O ÚHRADĚ PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ se bude vydávat proti podpisu na třídách od pondělí 13.1.2020

Oční screening

9.3.2020

Proběhne v dopoledních hodinách zrakový screening. Pro nové děti a předškoláky zdarma.

Workshop pro rodiče

30.3.2020

Jarní focení

26.3.2020

Jarní focení proběhne v dopoledních hodinách, od 7:30. focení sourozenců plánujeme na konec focení - prosíme o domluvu s paní učitelkou.

Mateřinka 2020

18.3.2020

Přijďte se podívat a podpořit nás. Mateřinka Chrudim od 14:00 do 16:30 v divadle Karla Pippicha.

Pohádka ve školce

14.4.2020

Pohádka "O kohoutkovi a slepičce" v dopoledních hodinách.

Jídelní lístek 24.2. - 28.2.2020

Jídelní lístek 17.2. - 21.2.2020