Školné

• Úplata je stanovena na základě objemu vynaložených neinvestičních nákladů na mateřskou školu v předcházejícím kalendářním roce.
  • Výše úplaty na každé přihlášené dítě s účinností od 1. 9. 2017 činí 500,- Kč měsíčně
  • Od úplaty jsou na základě §123, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. osvobozeny děti s poviností předškolního vzdělávání.
  • Pro kalendářní měsíc, v němž bude omezen nebo přerušen provoz mateřské školy po dobu delší než 5 pracovních dnů se výše úplaty stanovuje v poměru odpovídajícím počtu vyučovacích dnů.
  • O osvobození od úplaty může požádat rodič na u ředitelky školy, pokud doloží příjem sociálních příspěvků ÚP (pěstounská péče nebo zdravotní postižení dítěte či zákonného zástupce) nebo opakujících se sociálních dávek dokládajícím „sociální znevýhodnění“ dítěte (např. dávky pomoci v hmotné nouzi, zvýšený příspěvek na dítě).
  • Úplata je splatná do 15. dne stávajího měsíce.
  • Plátce hradí úhradu bezhotovostním převodem na bankovní účet mateřské školy.

Halloween u nás ve školce ! 24.10.2018 od 16:30, těšíme se Vás :)

Brigáda zahrady! Sejdeme se v 16.00 hodin na zahradě u budovy kuřátek a berušek. Budeme uklízet zahrady před zimou, natírat bludiště a možná i střechu ????

DĚKUJEME VŠEM RODIČŮM, KTEŘÍ S NÁMI BĚHALI.UMÍSTILI JSME SE NA KRÁSNÉM 5.MÍSTĚ. Pomohli jste nám získat pro školku pět tisíc na sportovní náčiní.

skolkavaly.rajce.idnes.cz/Vanhuv_beh_2018/

Omlouváme se, ale porucha pevné linky stále není odtraněna. Volejte na 734 417 599 a do školní jídelny na 734 417 598. Děkujeme za pochopení.

Výlet do lesa

11. října

Ve čtvrtek 11. 10. pojedou koťátka a medvídci na výlet za poznáváním podzimního lesa. Bližší informace v šatnách dětí.

Divadlo

15. října

V pondělí 15.10. navštíví motýlci, ptáčata a žabičky divadlo K.Pippicha, kde shlédnou pohádku Putování ztracené kapky.

Výlet do lesa

18. října

ve čtvrtek 18.10. vyjedou za podzimním lesem do Deblova děti ze sluníček a žabiček. Bližší info ve třídách.

Lesní pedagogika

23. října

V úterý 24.10. se motýlci účastní ekoprogramu lesní pedagogiky lesů Podhůra a žabičky s nimi vyjedou na druhou návštěvu lesa. Bližší informace v šatnách obou tříd.

Jídelní lístek 22.10. - 26.10.2018

Jídelní lístek 15.10. - 19.10.2018