Školné

• Úplata je stanovena na základě objemu vynaložených neinvestičních nákladů na mateřskou školu v předcházejícím kalendářním roce.
  • Výše úplaty na každé přihlášené dítě s účinností od 1. 9. 2017 činí 500,- Kč měsíčně
  • Od úplaty jsou na základě §123, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. osvobozeny děti s poviností předškolního vzdělávání.
  • Pro kalendářní měsíc, v němž bude omezen nebo přerušen provoz mateřské školy po dobu delší než 5 pracovních dnů se výše úplaty stanovuje v poměru odpovídajícím počtu vyučovacích dnů.
  • O osvobození od úplaty může požádat rodič na u ředitelky školy, pokud doloží příjem sociálních příspěvků ÚP (pěstounská péče nebo zdravotní postižení dítěte či zákonného zástupce) nebo opakujících se sociálních dávek dokládajícím „sociální znevýhodnění“ dítěte (např. dávky pomoci v hmotné nouzi, zvýšený příspěvek na dítě).
  • Úplata je splatná do 15. dne stávajího měsíce.
  • Plátce hradí úhradu bezhotovostním převodem na bankovní účet mateřské školy.

Přikládáme aktuální opatření MZd upravující pravidla návratu ze zahraničí. Prosíme informujte školku o návratu ze zahraničí a splnění podmínek opatření.MŠ nesmí přijmout dítě po návratu ze zemí s vysokým rizikem 7 dní, s extrémním 10 dní. Děkujeme za pochopení.

Krásné prázdniny :)

Děti z MŠ Dr.MALÍKA budou v budově SLADKOVSKÉHO v 1. patře třída ŽABIČEK. Dejte dětem podepsané lahvičky na pitný režim, pyžamka v létě nepotřebujeme.

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ: měsíc červenec otevřena naše MŠ - rozdělení dětí na třídy viz příloha, měsíc srpen provoz na MŠ Malíka.

OZNÁMENÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY S ÚČINNOSTÍ OD 1.9. 2021 DOCHÁZÍ KE ZMĚNÁM CEN STRAVNÉHO.

PŘEDŠKOLKA

22. 6. 2021

OD 9.30 do 11 si mohou nové děti s rodiči pohrát na své budoucí třídě Medvídků a seznámit se se svými učitelkami. Sraz v 9.30 u ředitelny.

PŘEDŠKOLKA

23.6.2021

OD 9.30 do 11 si mohou nové děti s rodiči pohrát na svých budoucích třídách a seznámit se se svými učitelkami: Koťátka, Kuřátka a Sluníčka. Koťátka mají sraz v 9.30 u ředitelny. Kuřátka a Sluníčka ve svých třídách.

SCHŮZKA S RODIČI PŘIJATÝCH DĚTÍ

15.6.2021 15.30

Srdečně zveme rodiče přijatých dětí na 1. informativní schůzku, ve třídě motýlků pracoviště Na Valech 693. PROGRAM:Seznámení s MŠ, Organizační záležitosti a rozdělení dětí do tříd, Stravné a školné, Možnost adaptace, Různé

Školková olympiáda

24. - 28.5.2021

Na konci května nás čeká týden olympijského sportování. Více info na třídách.

Čarodějnice

V pátek 30.4. (v dopoledních hodinách) se děti mohou těšit na ČARODĚJNICKÝ DEN. Půjdeme strašidelnou cestu s malou čarodějnicí. Prosíme, aby si děti přinesly čarodějnický kostým.

Jídelní lístek 19.7.2021 - 23.7.2021

Jídelní lístek 26.7.2021 - 30.7.2021