Školné

• Úplata je stanovena na základě objemu vynaložených neinvestičních nákladů na mateřskou školu v předcházejícím kalendářním roce.
  • Výše úplaty na každé přihlášené dítě s účinností od 1. 9. 2017 činí 500,- Kč měsíčně
  • Od úplaty jsou na základě §123, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb. osvobozeny děti s poviností předškolního vzdělávání.
  • Pro kalendářní měsíc, v němž bude omezen nebo přerušen provoz mateřské školy po dobu delší než 5 pracovních dnů se výše úplaty stanovuje v poměru odpovídajícím počtu vyučovacích dnů.
  • O osvobození od úplaty může požádat rodič na u ředitelky školy, pokud doloží příjem sociálních příspěvků ÚP (pěstounská péče nebo zdravotní postižení dítěte či zákonného zástupce) nebo opakujících se sociálních dávek dokládajícím „sociální znevýhodnění“ dítěte (např. dávky pomoci v hmotné nouzi, zvýšený příspěvek na dítě).
  • Úplata je splatná do 15. dne stávajího měsíce.
  • Plátce hradí úhradu bezhotovostním převodem na bankovní účet mateřské školy.

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ: v červenci je naše MŠ OTEVŘENÁ - prosíme o vyplnění přihlášky a odevzdání učitelkám ve třídě nebo zaslat vyplněné na třídní e-maily do 31. 5. 2021.

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ: v srpnu je naše MŠ ZAVŘENÁ - provoz je v MŠ DR.J.MALÍKA - vyplněnou přihlášku odevzdejte učitelkám ve třídě, nebo pošlete na třídní e-maily nejpozději do 31.5. Později podané přihlášky již nebudou akceptované. Děkujeme

SMĚRNICE O PRÁZDNINOVÉM PROVOZU

OD 3.5. SE ŠKOLKA OTVÍRÁ PRO VŠECHNY DĚTI A BEZ TESTOVÁNÍ. UŽ SE NA VÁS TĚŠÍME :)Děti nemají povinnost nosit roušky. Dejte jim jen roušku do igelitového sáčku do šatny.

HYGIENICKÁ PRAVIDLA při vstupu do MŠ od 12. 4. 2021: prosíme, prostudujte přílohu

Fotografování

Ve čtvrtek 13.5. dopoledne se budou děti fotit na třídní foto venku.

Čarodějnice

V pátek 30.4. (v dopoledních hodinách) se děti mohou těšit na ČARODĚJNICKÝ DEN. Půjdeme strašidelnou cestu s malou čarodějnicí. Prosíme, aby si děti přinesly čarodějnický kostým.

ZÁPIS DO MŠ

10. a 11. května

Od pondělí 3. května můžete posílat nebo vhazovat do schránky žádosti o přijetí dětí do školky. Žádost můžete podat osobně 10. a 11.5. Prosíme, předem zavolejte, abychom si domluvili čas setkání: 734417599. Děkujeme a těšíme se na vás.

Informace o školce a třídách

Protože se naše školka nachází ve čtyřech rozdílných budovách a situace nám nedovolí vás pozvat na prohlídku, chceme vám alespoň touto cestou přiblížit jednotlivé pracoviště a jejich třídy:

Testování dětí

každé pondělí a čtvrtek

Návod jak postupovat při testování dětí. https://www.youtube.com/channel/UC0wFmX6GQqnqQw66YCFFBYw https://www.youtube.com/watch?v=nUegf7ODhVc

Jídelní lístek 10.5.2021 - 14.5.2021

Jídelní lístek 3.5.2021 - 7.5.2021