Školní řád

Kompletní Školní řád si můžete prohlédnout zde (pdf soubor 118kB).

Omluvný list dítěte zde (pdf soubor 118kB).

Vnitřní řád školní jídelny - jídelna zde (pdf soubor 578kB).

Vnitřní řád školní jídelny - výdejna zde (pdf soubor 578kB).

Vnitřní řád školní jídelny - výdejna zde (pdf soubor 579kB).

Provozní řád mateřské školy zde (pdf soubor 112kB).

Základní informace o ochraně osobních údajů pro zákonné zástupce zde (pdf soubor 403kB).

Pálení ČARODĚJNIC Monaco, start 16:00 ! Na všechny se moc těšíme!

Pro nově příchozí děti jsme přichystali každý čtvrtek hraní a zábavu, můžete si s dětmi pohrát a začít si zvykat na školku. Poprvé se sejdeme ve třídě Sluníček. Dále Vás budeme informovat. Začínáme 25. dubna od 9.45 do 11.00. Těší se kolektiv školky.

Naše MŠ ve spolupráci s humanitární organizací Diakonie Broumov pořádá sbírku použitého ošacení a textilu.

Sbírka použitého oblečení

8. - 11. 4. 2019

Děti a maminky, přijďte si hrát do školky

25.4.2019

Pálení ČARODĚJNIC

25.4.2019

Od 16:00 na Monacu! Na všechny se moc těšíme!

Jídelní lístek 22.4. - 26.4.2019

Jídelní lístek 15.4. - 19.4.2019