Školní řád

Kompletní Školní řád si můžete prohlédnout zde (pdf soubor 118kB).

Omluvný list dítěte zde (pdf soubor 118kB).

Vnitřní řád školní jídelny - jídelna zde (pdf soubor 578kB).

Vnitřní řád školní jídelny - výdejna zde (pdf soubor 578kB).

Vnitřní řád školní jídelny - výdejna zde (pdf soubor 579kB).

Provozní řád mateřské školy zde (pdf soubor 112kB).

Základní informace o ochraně osobních údajů pro zákonné zástupce zde (pdf soubor 403kB).

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY. Naše MŠ bude během vánočních prázdnin od 23.12.2020 do neděle 3. 1. 2021 uzavřena. Provoz bude mít MŠ Sv. Čecha. Zájem o tuto školku hlaste vaší paní učitelce.

OTEVŘENÍ NAŠÍ MŠ. Po uplynutí karantény naše MŠ znovu otevirá v pátek 20.11. Provoz bude v běžném režimu. Pokud v pátek vaše dítě do školky ještě nepřijde, prosíme, zavolejte nebo pošlete sms zprávu na třídní telefony. Těšíme se na vás.

Protože naše MŠ byla uzavřena z rozhodnutí KHS, lze žádat o ošetřovné. Na uvedeném odkazu je návod a formulář žádosti ošetřovného.

ošetřovné

UZAVŘENÍ MŠ: z důvodu nemoci Covid-19 a nařízení karantény provozně technickým zaměstancům školy se naše MŠ od 12.11.2020 do odvolání uzavírá. Další informace budou zveřejňovány pravidelně na našich stránkách případně na fcb.

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ v naší mateřské škole. Přílohou ke školnímu řádu uvádíme podmínky a způsob vdělávání předškoláků, pro které je předškolní vzdělávání povinné.

Čert a Mikuláš

1.12. - 4. 12.

Od úterý 1.12. přiletí na naši zahradu celé peklo. Odpoledne se můžete s dětmi podívat: v ÚTERÝ koťátka a medvídci, STŘEDA kuřátka a berušky, ČTVRTEK sluníčka a žabičky a v PÁTEK motýlci s ptáčaty. Prosíme NE DŘÍVE :)

jídelní lístek 9.11.2020 - 13.11.2020