Halloween u Žabiček

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY. Naše MŠ bude během vánočních prázdnin od 23.12.2020 do neděle 3. 1. 2021 uzavřena. Provoz bude mít MŠ Sv. Čecha. Zájem o tuto školku hlaste vaší paní učitelce.

OTEVŘENÍ NAŠÍ MŠ. Po uplynutí karantény naše MŠ znovu otevirá v pátek 20.11. Provoz bude v běžném režimu. Pokud v pátek vaše dítě do školky ještě nepřijde, prosíme, zavolejte nebo pošlete sms zprávu na třídní telefony. Těšíme se na vás.

Protože naše MŠ byla uzavřena z rozhodnutí KHS, lze žádat o ošetřovné. Na uvedeném odkazu je návod a formulář žádosti ošetřovného.

ošetřovné

UZAVŘENÍ MŠ: z důvodu nemoci Covid-19 a nařízení karantény provozně technickým zaměstancům školy se naše MŠ od 12.11.2020 do odvolání uzavírá. Další informace budou zveřejňovány pravidelně na našich stránkách případně na fcb.

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ v naší mateřské škole. Přílohou ke školnímu řádu uvádíme podmínky a způsob vdělávání předškoláků, pro které je předškolní vzdělávání povinné.

Čert a Mikuláš

1.12. - 4. 12.

Od úterý 1.12. přiletí na naši zahradu celé peklo. Odpoledne se můžete s dětmi podívat: v ÚTERÝ koťátka a medvídci, STŘEDA kuřátka a berušky, ČTVRTEK sluníčka a žabičky a v PÁTEK motýlci s ptáčaty. Prosíme NE DŘÍVE :)

jídelní lístek 9.11.2020 - 13.11.2020