Lesní pedagogika

Motýlci na Lesní pedagogice na Podhůře.

kompletní fotogalerie na http://skolkavaly.rajce.idnes.cz/Motylci_2017_2018/

Základní škola Školní náměstí zve rodiče a budoucí školáky na Den otevřených dveří , který se koná 14. února od 14 hodin.

Vážení rodiče, ještě zbývá pár měsíců času, ale Vy už jste s předškoláky v plné přípravě na zápis do 1. třídy. Vydavatelství NovaDida nově vytvořili na webu www.novadida.cz odkaz PORADNA sérii článků o ŠKOLNÍ ZRALOSTI.

Školní zralost

Hravé povídání s mamkou a taťkou

19.4. 2019 v 15.30 hod.

Pro děti z Motýlků navštěvující kroužek logopedie, uvítáme i rodiče s dětmi, které ještě nevyslovují správně všechny hlásky.Ukážeme si, co a jak na kroužku procvičujeme a co všechno s logopedií souvisí.Moc se na Vás těším, p. uč. Lenka Smrčková.

4.4.2019

Program: 8.30 – 9.30 volná hra a činnosti dětí v libovolné třídě MŠ, seznámení s prostředím MŠ 10.00 zpívání a tancování s Paraplíčkem (třída Ptáčat) 14.00 – 15.00 - volná hra a činnosti dětí v libovolné třídě MŠ

Jídelní lístek 11.3. - 15.3.2019

Jídelní lístek 18.3. - 22.3.2019